Wyciskarka Angel: Must have na rynku

0

Wyciskarki stały się prawdziwymi hitami sprzedażowymi. Dzięki nim można uzyskać pyszny i zdrowy sok, który wywoła z pewnością szereg korzyści w naszym organizmie.

Wyciskarki stały się prawdziwymi hitami sprzedażowymi. Dzięki nim można uzyskać pyszny i zdrowy sok, który wywoła z pewnością szereg korzyści w naszym organizmie. Wyciskarka Angel to prawdziwy must have na rynku. Cechuje się ona doskonałymi parametrami oraz funkcjonalnością, dlatego postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu urządzeniu. 

Solidna konstrukcja

Wyciskarki Angel tworzone są ze stali chirurgicznej, która cechuje się doskonałą odpornością na zabrudzenia i rdzę. Firma Angel od ponad 34 lat tworzy swoje produkty z pasją i zaangażowaniem, dlatego nie trudno zauważyć fakt, iż wyciskarki te stały się prawdziwymi hitami sprzedażowymi. Solidna konstrukcja urządzenia sprawia, że może być ono wykorzystywane przez wiele lat bez żadnego uszczerbku. To produkty trwałe i masywne, dlatego zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dobrej jakości ślimaki

Wyciskarki Angel (warto sprawdzić ofertę na: https://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-sokow-angel-7500.html)najczęściej są dostępne w wersji dwuślimakowej, która pozwala na uzyskanie doskonałej jakości soków. Świdry, zwane potocznie ślimakami zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ściskają one otrzymany sok trójetapowo, dlatego możemy mieć pewność, że warzywa, czy owoce zostały wyciśnięte do ostatniej kropli soku. Otrzymany sok nie ma w sobie żadnych drobinek i cechuje się doskonałą klarownością. Można śmiało stwierdzić, że urządzenia to jest wysoce wydajne. 

Wydajny silnik

Kolejną domeną tego urządzenia jest wydajny silnik, który pozwala na wielogodzinną pracę urządzenia. i szybkie uzyskiwanie soku. Większość silników w wyciskarkach Angel ma moc 150 W lub większą. W przypadku takiej wyciskarki ślimaki obracają się z szybkością 82-86 obrotów na minutę. W większych urządzeniach szybkość ta jest oczywiście większa. Siła aż 3 koni mechanicznych daje możliwość wyciśnięcia soku nawet z twardych owoców i warzyw, co sprawia, że wyciskarka Angel staje się niezwykle funkcjonalnym urządzeniem w naszej kuchni. Pozwala na szybkie wyciśnięcie soku przy zachowaniu wartości odżywczych i minerałów zawartych w warzywach i owocach. 

Wentylatory

Chłodzenie urządzenia jest bardzo ważne. Niestety wielu producentów zapomina o tym szczególe, co prowadzi do rychłego przegrzania się poszczególnych podzespołów. Cichy wentylator, w jaki wyposażone są wyciskarki Angel sprawiają, że nasuwa się jeden wniosek- Wyciskarka Angel: Must have na rynku ostatnich lat. 

Zastosowanie biegów wstecznych

Dzięki biegom wstecznym, jakie zastosowane zostały w tych urządzeniach, możemy zmniejszyć prawdopodobieństwo zapchania się urządzenia. Jeżeli wyciskarka zostanie przeładowana miąższem, wystarczy włączyć wsteczny bieg, aby ponownie ruszyła do pracy. 

Łatwość czyszczenia

Konstrukcja wyciskarek Angel pozwala na ich szybkie i proste czyszczenie. Jak wiadomo, wyciskanie soków często wiążę się z koniecznością długotrwałego czyszczenia poszczególnych elementów. W przypadku wyciskarek Angel problem ten znika! Czyszczenie tych urządzeń jest szybkie i intuicyjne. Dołączona do zestawów szczotka jeszcze bardziej usprawnia ten proces. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ